Podanie

chcesz do nas przystąpić? Napisz podanie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
St3al3rInst1nct
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Podanie

Postautor: St3al3rInst1nct » 02 wrz 2015, 16:11

Witam,
chciałbym dołączyć do sojuszu oraz rozwinąć w nim dziedzinę usług recyklingowych oraz szpiegowskich. Mój styl gry opiera się na handlu, czyszczeniu pól zniszczeń, zdobywaniu informacji, rozwijaniu nowych technologii oraz budowaniu silnej obrony tak aby surowce moje oraz klientów były dobrze zabezpieczone. Co do rozwoju usługi recyklingowej chciałbym proponować sojuszom, które prowadzą wojny czy też graczom, żeby odzyskiwać złom z pól zniszczeń jeśli mają za mało recyklerów a następnie brać od tego prowizję. Jeśli chodzi o doświadczenie, dawno temu prowadziłem bardzo agresywny sojusz, który niszczył przeciwników na zlecenie innych sojuszy czy też graczy. Co najlepsze, udało się to tak zorganizować, że sojusze lub gracze płacili za to w surowcach^^Klimat był świetny niestety pochłaniało to bardzo dużo czasu^^ Mam nadzieję, że nie zanudziłem Was za bardzo;)
Z poważaniem,
St3al3rInst1nct

trelik
Administrator
Posty: 14
Rejestracja: 30 sie 2015, 20:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Podanie

Postautor: trelik » 02 wrz 2015, 17:45

Witaj,

w ciągu 24h dostaniesz odpowiedź na swoją rekrutacje

Evangeline
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Podanie

Postautor: Evangeline » 13 wrz 2015, 8:17

Witam,
chciałabym dołączyć do sojuszu oraz rozwinąć w nim dziedzinę dowolnie zaproponowaną przez sojusz. grając kilkakrotnie rozwijałam różne rodzaje planet, grałam zarówno agresywnie jak i pokojowo osiągając jak na dziewczynę bardzo dobre wyniki. mam nadzieję ż emoja kandydatura zostanie pozytywnie rozpatrzona.
Gorąco pozdrawiam

Bayerus
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Podanie

Postautor: Bayerus » 19 gru 2015, 21:53

Witam!

Chciałbym złożyć podanie o dołączenie do sojuszu. Jestem początkującym górnikiem, który z chęcią podbije każdy układ jaki istnieje na tym serwerze. Rządny dominacji przez ekonomię zgłaszam się do Was jako ochotnik do zwycięstwa ;)
Inwestuje swoje surowce głównie w obronę, choć nie zapomniałem również o ewentualnym ataku na potencjalne zagrożenie od innych graczy. Nastawiony na samowystarczalność tworzę swoje imperium na podstawie jego możliwości ekonomicznych i lokalizowania wydajnych nieaktywnych farm które chętnie tworzę i wykorzystuję przed innymi. Dzięki szybkiemu rozwojowi obrony i mobilności dostaw surowców transporterami jestem zdolny do efektywnej wymiany handlowej oraz jestem dobrym punktem przerzutowym surowców. Mam nadzieję że będę przydatny sojuszowi.

Pozdrawiam!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość